TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Ahu Büyükkuşoğlu Serter

Ahu Büyükkuşoğlu Serter

Ben Ahu Büyükkuşoğlu Serter. Zor bir coğrafyada kadın girişimciyim, asıl işim TRANSFORMASYON. “Hayır”ı “evet” yapmayı, değiştirmeyi seviyorum. Küçüklüğümden beri sorgulamadan kabullenmek, istemediğim şeyleri zorla yapmakla ilgili sıkıntılıyım.  Eğitimim “Yatırım Yönetimi” üzerine ama ben doğuştan girişimciyim. Bildiğiniz Kayserili’nin okumuşuyum. İşim fırsat aramak, başkalarının unuttuğu yerlerdeki fırsatı görmek; yok sanılanı var etmek, işleri yeniden çerçeveleyerek başka kimlikler kazandırmak. Kadınları, göz ardı edilmiş, çok iyi bir yatırım fırsatı olarak görüyorum. Zamanımı, paramı ve diğer kaynaklarımı kadının ne kadar iyi bir fırsat olduğunu ispatlamaya ayırıyorum.

Öğrenmeyi öğrenme”ye takığım. Öğrendikçe ne kadar az bildiğimi görüp, daha çok öğrenmek istiyorum.

Yaptığım işleri, kazandığım başarıları; kendimi, etrafımdakileri ve yaşadığım toplumu daha iyi hale getirmek için kullanıyorum. Yaşadığım hayatın amacı bu. Bu felsefeyi uyguladığım iş alanları, sektörler, yaptığım yatırımları  merak edenler Linkedin profilimden bakabilir: https://www.linkedin.com/in/ahu-buyukkusoglu-serter-8553338/

 

Website