TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Büşranur Bilir

Büşranur Bilir

Ben Büşranur Bilir. 26 Aralık 1993, Ankara doğumluyum. 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünü kazandım. Lisans eğitimime devam ederken bir yandan hızlıca ekonomik özgürlüğünü elde etmek isteyen bir üniversite öğrencisi olarak daima farklı organizasyonlarda çalıştım. Bunun yanı sıra ruhumu da besleyebilmek için gönüllü projelerde ve oluşumlarda yer aldım.

Lisans bittikten kısa bir süre sonra uluslararası bir medya planlama firması olan GroupM’de dijital pazarlama üzerine çalışmaya başladım. Sorumlu olduğum temel alan ise içerik pazarlama. Kısaca markaların sürdürülebilir ve veri odaklı dijital iletişim stratejileri yaratmalarına yardım ediyorum diyebilirim.

Çalışma hayatım başladıktan kısa bir süre sonra pazarlama alanında derinleşme arzusuyla Yeditepe Üniversitesi’nde Bütünleşik Pazarlama İletişimi Yönetimi alanında yüksek lisansa başladım. Bu sayede 1,5 yıl boyunca bitmeyen öğrenme ve paylaşma hevesimi daima besledim, bir yandan da pazarlama disiplinini en baştan keşfettim.

Yaptığım her işte “Hayata katkısı nedir?” diye sormayı çok önemsiyorum ve değer üreten işler ortaya çıkarmaya gayret ediyorum. Ortaya koyduğumuz çalışmaların birilerine faydası dokunduğunu bilmek ve bu motivasyonla üretmek beni hayli heyecanlı ve mutlu tutuyor.

İş hayatının yanı sıra kendim için de üretmeyi seviyorum. Hayatı sorguluyorum, irdeliyorum, yazıyorum ve https://medium.com/@busranurbilir adresi üzerinden yayınlıyorum.

Website