TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Cansu Öztürk

Cansu Öztürk

2018 yılında ODTÜ İşletme bölümünden mezun olan Cansu Öztürk, şimdi ise Garanti BBVA MT programı kapsamında İnovasyon departmanında çalışıyor.
Üniversite yıllarında TEDXMETUAnkara, ODTÜ İşletme Topluluğu, ODTÜ Ar-Ge Topluluğu, Engelsiz ODTÜ gibi farklı topluluklarda görev alan Cansu, aynı zamanda Endeavor CaseCampus fellow programı mezunudur. Öğrenciyken dahil olduğu PMI (Project Management Instituation) Turkey Chapter’daki çalışmalarına ise hala devam etmektedir. Yıldız Holding’te JOB programı kapsamında strateji departmanında, ODTÜ Teknokent’te pazarlama alanında , BinYaprak’ta içerik koordinatörü sorumluluğuyla staj yapmış ve Appen Global’de dijital pazarlama & sosyal medya alanında tecrübe edinme fırsatı olmuştur.
Cansu kendini; enerjik, keşfetme merakı yüksek ve seyahat etmeye tutkulu biri olarak tanımlıyor. Tasarım, girişimcilik, moda, psikoloji, postcrossing, lomografi ve gastronomi gibi başlıklar ise onu heyecanlandıran konular arasında yer alıyor.

Website