TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Duygu Çamurtaş

Duygu Çamurtaş

1997 Mardin doğumlu olan Duygu Çamurtaş, Mardin İMKB Anadolu Lisesi’nden mezun olarak 2015’te Bandırma 17 Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü kazanarak üniversite hayatına başladı. Birinci senesinin sonunda Mardin Artuklu Üniversitesi’ne geçiş yaptı. 2018 yılında Artuklu Üniversitesinde kişisel gelişim üzerine kariyer odaklı bir vizyon çerçevesinde ilk olan Artuklu İnovatif Gelişim Topluluğu (İGT) kurdu. Kuruluşunun aynı senesinde ulusal kapsamda Mardin’de ilk kez İnovatif Gelişim Zirvesi düzenledi, bir sonraki sene organizasyonu uluslararası boyuta taşıyarak yine ilklere imza atmak adına hackathon yarışması da düzenleyerek zirvenin kulvarını genişletti. 2019 yılında İGT’yi üniversite sınırlarından ulusal boyuta taşıyarak Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu (GENÇKONFED) himayelerine dahil etmiştir.

Duygu Çamurtaş, Basın İlan Kurumu ve Dicle Kalkınma Ajansının hazırladığı Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam programına katılarak bu alanda eğitim alıp, teknik donanım bakımından kendini geliştirmiştir.

GENCKONFED İl temsilcisidir. Spor alanında ise Türkiye Bisiklet Federasyonunun Mardin İl Hakemliğini yürütmektedir. Uluslararası Mardin Bienalinin 2020 organizasyonunda da hali hazırda etkinlik koordinatörü olarak yer almaktadır.

Website