TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Feyza Narlı

Feyza Narlı

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Feyza Narlı, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı.

Feyza Narlı; Oracle ve Innova Bilişim Çözümleri’nde farklı yönetsel rollerde yer aldı. Oracle’da başlayan teknoloji danışmanlığı rolünü, Innova Bilişim çözümlerinde İş Çözümleri Grup Yöneticiliği ve  İş Çözümleri Grup Direktörlüğü olarak ilerleterek kurumsal ve dijital uygulamaların farklı kırılımları içeren çözümlerin strateji, iş geliştirme ve danışmanlık ekiplerini yönetti. Akabinde kısa bir ara vererek Londra’da Marka Yönetimi eğitimi aldı. Ardından, Accenture Türkiye’ye Kıdemli Müdür unvanı ile katıldı.  Bu süre zarfında Türkiye ve İtalya’da farklı proje ve görevlerde yer aldı. Daha sonrasında, Feyza Narlı Oracle Türkiye’de Dijital ve CX çözümleri Ülke Lideri olarak görev aldıktan sonra 2018 yılı itibariyle Manpower ve Experis markalarının yer aldığı Yeni Nesil İş Gücü Çözümleri şirketi ManpowerGroup Türkiye’nin Genel Müdürü oldu.

Feyza Narlı, Türkiye’deki üretken kadınları bir araya getiren ve ilk uluslararası iletişim ağı olan  TurkishWIN  üyesi ve aynı zamanda mentorlarındandır. Lise ve üniversite öğrencilerinin girişimcilik projelerinin destekçilerinden olan Narlı, ManpowerGroup ile iş birliği içerisinde olan Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın Mütevelli Heyet Üyesidir.

Feyza Narlı, ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü, İTU Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ,   Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Üyesi, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Üyesi, Teknoloji’de Kadın Derneği (Wtech) Üyesi ve Lead Network Türkiye Üyesidir.

Website