TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Gizem Moral Kunter

Gizem Moral Kunter

Gizem Moral Kunter, Henkel ve Turkcell gibi önde gelen şirketlerin beyin takımında görev almış, Türkiye’nin en hızlı büyüyen online listeleme platformu Emlakjet’in CEO’luğunu başarı ile yürütmüş bir kadın liderdir.

Strateji geliştirmekten start-up yöneticiliğine giden 20 yılı aşkın çok yönlü bir kariyer yolculuğuna sahip Gizem Moral Kunter, lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji’nde tamamladıktan sonra 1993-97 yılları arasında lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi’nde Ekonometri bölümünde aldı. İş hayatına çok uluslu bir şirket olan Henkel’de başlayan Kunter, bu yıllar esnasında Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. FMCG sektöründe elde ettiği 7 yıllık deneyimin ardından 2004 yılında Turkcell’e geçen Moral Kunter sırasıyla; Stratejik Pazarlama, Gnctrkcll Marka Yönetimi ve şirketin büyümesinde önemli bir alan olan Mobil İnternet Ürün Yönetimi gibi çeşitli bölümlerin yöneticiliğini üstlendi.
2015 yılında, online emlak dikeyinin en önemli oyuncularından biri olan Emlakjet’in CEO görevine getirildi. Telekomünikasyon ve perakende sektörlerindeki deneyimini, analitik düşünebilme ve stratejik pazarlama yetileriyle birleştirerek gayrimenkul sektörüne aktararak elde ettiği başarı sonucu üst üste 3 sene Emlakjet’in “Online Emlak Dikeyinde Oyunu Değiştiren Marka”(Challenger Brand) seçilmesini sağlamıştır. Halihazırda Türkiye’nin en büyük girilşim sermayesi fonu olan Revo Capital’de Partner olan Moral yatırım yaptıkları portföy şirketleri ve Türkiye startup ekosistemine büyüme stratejileri ve exit planlarına destek olmaktadır.

Moral Kunter’e göre kişinin kendi hikayesinin kahramanı olması için en önemli kilometre taşları, ‘önce kendini, sonra müşteriyi çok iyi tanımak, sürekli öğrenmek ve varlık sebebini şereflendirmek”

Website