TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Nilüfer Durak

Nilüfer Durak

Nilufer Durak, M&A, risk yönetimi ve tedarik zinciri operasyonlarında 20 yılı aşkın kurumsal deneyime ve proje yönetimi, süreç iyileştirme konularında derin uzmanlığa sahiptir. Nilufer, kariyerine en büyük küresel sigorta brokerlerinden biri olan Marsh & McLennan ile risk yönetimi alanında başladı. Bu deneyim ile geliştirdiği beceriler ve aldigi kararlar, Connecticut’taki genel merkez ve Londra’da kurumsal hazine departmanının bir parçası olarak ona GE’ye geçişini ve Six Sigma sertifikasını getirdi.

Şu anda Solvoyo’da COO ve Customer Success Genel Müdürlüğü yapan Nilufer, global platformda edindiği kurumsal deneyimini, diğer kişileri de gelistirerek büyütüyor. Tedarik zinciri planlama ve analitiği alanında bir SaaS şirketi olan Solvoyo’nun İstanbul ve Atina’da Ar-Ge merkezleri, Boston’da ise genel merkezi bulunuyor.

Nilufer, kadın profesyonel ağ gruplarında aktif olarak yer alıyor ve kadınları kurumsal dünyada liderlik rollerine teşvik etmek için fırsatlar arıyor. ÇaIışanların başarıya giden en temel taşlardan olduğunun altını çizerken, Solvoyo’daki konumu ile teknoloji ve girişimcilik alanlarında kadınların liderliğini savunma ihtiyacı ile ilgili farkındalığı da arttırmaya devam ediyor.

Website