TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Yaprak Metin

Yaprak Metin

Yaprak, Yetenek Keşfi ve Yönetim Programları aracılığıyla büyüyen organizasyonları oluşturma konusunda geniş bir deneyime sahiptir, Nexum AG, SpenglerFox ve Microsoft’ta profesyonel danışmanlık hizmetlerini kurmuş ve liderlik etmiştir.

Microsoft’taki Stratejik Ortaklık yapısı ile, Yetenek ve Potansiyel Bazlı İşe Alım Programlarının ön saflarında yer alan Yetenek Programı ile beraber MT programlarını  yönetmiştir.

Türkiye ve Avrupa’daki FMCG / Pharma varlığı ile genişleme programlarını tasarlamak ve yürütmek için kurulmuş Matrix Talent & Management Consulting Ltd.nin kurucu ortağıdır.

Halen FMCG ve PHARMA sektörlerinde Türkiye, İtalya ve İspanya üçgeninde üretim ve satış ağına sahip 4500 kişilik gruptaki tüm operasyonların Küreselleşme Projesinin konfigürasyon yönetiminden sorumludur.

Ayrıca stratejisini oluşturup, uygulamaya koyduğu MT programları ile çeşitlilik odağı ile yeni yeteneklerin gelişmesi programlarını lead etmiştir.

Yaprak  VAVE Danışmanlık’ta Proje Ortağı ve Kıdemli Danışman olarak projelerin ve ürünlerin değer yönetimi ve performans, maliyet, zaman ve risk unsurlarının iyileştirilmesi projelerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

AB, EBRD kadın girişimci mentorluk programına sponsor olan TurkishWIN’de farklı gelişim programlarını yöneten Yaprak, olumlu çeşitlilik ve gençlik gelişimine hizmet eden kariyer yönetimi için Türkiye genelinde Üniversite etkinliklerinde seminerler vermektedir.

Website