TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Beyhan de Jong

Beyhan de Jong

Dr. Beyhan de Jong, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladıktan sonra, yüksek lisans eğitimi için Stuttgart, Almanya’ya yerleşti. 2009 yılında Hohenheim Üniversite’sindeki yüksek lisans eğitimini Tarımsal Ekonomi alanında tamamladı. Ardından aynı üniversitede Tarımsal Ticaret Politikaları üstüne doktora eğitimine devam etti. Bu süreçte öğretim üyeliği de yaptı. Araştırma konularında tarım ve gıda ticareti, serbest ticaret anlaşmaları, gümrük vergileri ve ticaret politikalarının ekonomi üzerindeki etkilerine yoğunlaştı. 2015 yılında doktora çalışmalarını tamamladı.

2015-2016 yılları arasında Almanya’da küçük ölçekli bir şirkette müdür yardımcılığı yaptıktan sonra 2016 yılında Hollanda’ya taşınan Beyhan, küresel ölçekte gıda ve tarım bankacılığında lider olan Rabobank’ta analist pozisyonunda çalışmaya başladı. 2016’dan beri profesyonel kariyerine gıda ve tarım sektörlerini takip ederek devam eden Beyhan, hayvansal protein, su ürünleri, alternatif proteinler ve sürdürülebilir tarım konuları üzerine yoğunlaşmaktadır.

Bir yılı aşkın süredir TurkishWIN üyesi olan Beyhan, aynı zamanda Rabobank’ın Diversity & Inclusion çalışma gruplarında yer almaktadır.

Website