TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Çağla İçaçan

Çağla İçaçan

Çağla İçaçan, İstanbul Üniversitesi Kimya Bölümü’nden 2009 yılında, Kimya Yüksek Mühendisliği Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe marka ve dijital pazarlama müdürlüğü kariyerine 2010 yılında The Coca-Cola Company Doğadan Çay markasında başladı. Mey Diageo’da ithal şarap portfolyosunu ve directComm Marketing Agency’de Renault, Oracle, Unicef ve IKSV gibi markaların pazarlama aktivitelerini yönetti. 2014 yılında San Francisco’ya taşındı ve Google’da dijital pazarlama satış ekiplerine yönelik pazarlama müdürü olarak görev yaptı.

2017 yılında New York’a taşındıktan sonra kar amacı gütmeyen Turkish Philanthropy Funds (TPF) kurumunda iş geliştirme ve pazarlama müdürü olarak çalıştı. TurkishWIN San Francisco ve New York Chapter eş liderliğini yürüttü. 2019 yılında hızlı tüketim ürünleri sektörüne geri dönerek New Age Beverages firmasında Nestea, Evian, illy ve Nature Addicts markalarının pazarlama marka müdürlüğünü yaptı. ABD pazarında sağlıklı (better-for-you) hızlı tüketim markalarına danışmanlık yapmayı hedeflediği firması üzerine çalışmaktadır.

Website