TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Ebru Dartar

Ebru Dartar

Ebru Dartar, İstanbul Üniversitesi Ekonomi’den 1994 yılında mezun olduktan sonra 1 yıl Kanada’da yaşadı.

İş yaşamına Bankacılık ile başladı. Kurumsal Pazarlama alanında Yönetici olarak görev aldı. 10 yılın ardından Halkla İlişkiler sektöründe bir şirkete ortak oldu. Kurumlara iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Annelik dolayısıyla 15 yıllık iş hayatına ara verdiği sırada 2016 yılında Koçluk ile tanıştı. 

Erickson Coaching International’dan aldığı Koçluğun Sanatı ve Bilimi, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, Yüksek Performanslı Takım Koçluğu, Duygusal Zekayı Genişletmek, Bilinç Aşamaları Farkındalığı eğitimleriyle gönülden bağlandığı mesleği ile insanların yaşamlarına dokunmaya başladı. Sonraki yıllarda MBSR programı ile başladığı Mindfulness yolculuğunu ileriye taşıyarak Mindfulness Meditasyon Eğitici Eğitimi ile Farkındalık çalışmaları yapmaya başladı. Öğrenmeye duyduğu heyecanla New York’da katıldığı Tony Robbins Unleash The Power Within, Sage Lavin Women Rocking Business, Prof. Barbara Fredrickson Positive Psychology, her yıl düzenlenen Mindfulness Summit gibi seminer ve programlarla kendini geliştirmeye devam ediyor. 

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi olarak mesleğinin tüm gereklerini ve kurallarını en hassas şekilde uyguluyor.

PCC (Professional Certified Coach) akreditasyon  sürecinde olup koçluk becerilerini ileri taşımak üzere farklı alanlarda eğitimler almaya devam ediyor.

Koçluk yolculuğunu ve kendi yaşamında dönüm noktası olan Mindfulness öğretisi ile birleştirerek yoğun çalışan ve başarılı olmak isteyen kadınlara destek vermeye başladı. 

Bireysel ve Kurumsal çalışmalar, eğitimler ve motivasyonel konuşmalar ile insanlara farkındalık dolu ve başarılı bir yaşamın kapılarını açmaya devam ediyor.

Website