TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Ebru Şinik

Ebru Şinik

Ebru Şinik, Yükselen Çağ  Wellbeing Akademi’nin kurucusu, lider  danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof  Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve  California’da bulunan Chopra Center  eğitmenlerindendir. 

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; “Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve  neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı,  bilimsel altyapılı kadim koruyucu tıp protokollerinin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır” diye özetlemektedir.

Gedik Üniversitesi çatısı altında Avrupa’daki ilk Wellbeing Uzmanlık Sertifika Programını yürüten Şinik, Mind-Body Medicine çerçevesinde Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünleri de geliştirmiştir.

Mercedes-Benz’in She’s Mercedes projesinde Wellbeing Elçiliğini temsil eden Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Şinik,  “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde  “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Genleriniz Kaderiniz Değildir”,  Nefeste Saklı Hayatve  “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri isimli üç kitabı, yıllık “Wellbeing Ajandası”  ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Akademi çatısı altında Ayurvedik Yoga Terapist ve Biyointegratif Nefes Terapistleri yetiştirmekte veKurumlarda Wellbeing ve İş&Yaşam Dengesi” konularında danışmanlık vermektedir. Şinik’e ait web site adresleri aşağıda sıralanmıştır;

www.yukselencag.com

www.wellagingturkiye.com

www.nefestesaklihayat.com

www.ebrusinik.com

www.wellbeingajandasi.com

www.meditasyonvenefes.com

 

Website