TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Gamze Gürbüzatik

Gamze Gürbüzatik

Gamze, 2016 yılında Fjord İstanbul’a Program Direktörü olarak katılmış ve 2017 yılında Grup Direktörü pozisyonuna yükseltilmiştir.

Strateji ve müşteri hizmetleri geçmişinden geldiği için, gerçekleştirdiği tüm projelerde kullanıcıyı her zaman merkeze koyar. Dijital dönüşüm projeleri satma ve teslim etme konusunda ülkelerdeki çeşitli müşterilerden 16 yıldan fazla dijital ve tasarım deneyimine sahiptir.Bir ürünün tasarımından pazarlama kampanyasına kadar sunduğu tüm projelerde verinin önemine ve gerçek yorumuna inanıyor.

Ayrıca uyumlu ekiplerin gücüne inanıyor; bu nedenle ilk önceliği herkesin içindeki en iyiyi ortaya çıkarmak ve eğlenceli bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Seattle’da 12 yılı aşkın bir süredir yaşadı ve Microsoft, Sun Microsystems, Dell Computers, DLP Texas Instruments, T-Mobile ve McDonalds gibi müşteriler için dijital dönüşüm projeleri hakkında derinlemesine bir deneyim kazandı. 2011 yılında Türkiye’ye döndü ve Tribal DDB Müşteri Hizmetleri Direktörü olarak Pepsico, Vodafone ve Unilever gibi müşterilerle ödüllü kampanyalara liderlik etti. ABD, Washington Üniversitesi’nden Uluslararası Çalışmalar alanında Yüksek Lisans ve Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden Lisans Derecesine sahiptir. Kısa süre önce Haziran 2019’da Fjord Frankfurt stüdyosuna katıldı ve pazara gitme ve iş geliştirme faaliyetlerinden sorumludur. 4 yıl boyunca B2B ve B2C’de birçok dijital dönüşüme, müşteri / çalışan deneyimine ve hizmet tasarım projelerine liderlik etti.

İş yerinde olmadığında onu doğada köpeğiyle veya resim yaparken bulabilirsiniz ya da yer squash veya basketbol oynamaya izin veriyorsa gerçekten zevk aldığı iki spor.

Website