TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Gülcan Üstay

Gülcan Üstay

Gülcan Üstay, Fitch Ratings Kıdemli Direktör; İş Geliştirme Grubu

Gülcan Üstay, Fitch Ratings Inc Kanada’da is gelistirme grubu altında yatırımcı ilişkileri; uluslararası kamu ve global altyapı finansmanı müşteri ilişkilerinden sorumlu Kıdemli Direktör olarak görev yapmaktadır.

Eylül 2018’de Fitch Ratings Toronto ekibine katılmadan önce; 13 yıl boyunca Fitch Ratings AS Istanbul ofisinde Türkiye; Azerbaycan; Romanya ve Özbekistan’dan sorumlu tum sektorleri kapsayan is gelistirme kidemli direktoru olarak gorev yapmistir. Ayrica Nisan 2012 den itibaren den de Turkiye ofis direktorlugu gorevini ustlenmistir.

Gülcan Üstay 2005 yilinda Fitch Ratings’e katılmadan önce 10 yıl bankacılık sektöründe çalışmis ve en son HSBC Bank AS Genel Mudurluk; ,Finansal Kurumlar departmanında ilişki yöneticisi olarak çalışmistir. Ticaret finansmanı, hazine ve yapılandırılmış finans ürünlerini gelistirmek ve pazarlamaktan sorumlu yöneticisi olarak görev yapmistir.Ayrica Turk bankalarinin kredi limit tahsis surecinde gorev almistir.

Gülcan Üstay Ankara Universitesi Siyasal Bilgiler Fakultesi Ekonomi İktisat Fakültesi’nden 1994 yilinda mezun olduktan sonra New York Universitesi Hazine Yönetimi Sertifikası programını tamamlamistir. Inglizce ve Fransizca konusmaktadir.

Fitch Ratings Women Network üyesidir; Turkishwin Kanada Ekip lideri; 100Women Finance Toronto alt komite üyesidir.
Evli; iki çocuk ve bir kedi sahibi olmaktan gurur duymaktadır.

Website