TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Mine Yücesoy Dirancı

Mine Yücesoy Dirancı

İstanbul Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olan Mine Yücesoy Dirancı, Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama ve İletişimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Çalışma hayatına 2002 yılında başlayan Dirancı, 2003 senesinde İş Kavramları Danışmanlık’ta Proje Danışmanı olarak görev yaptı. 2006-2008 yılları arasında Turkcell’de; Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Ukrayna ülkelerinden sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yaptı.

Yapı Kredi’ye 2008 yılında Kariyer ve Gelişim Müdürü olarak katılan Mine Yücesoy Dirancı, 2010 senesinde Kurum Markalaşması ve İK Gelişim Müdürü olarak insan kaynakları süreçlerinin yapılandırılması, süreçlerin uçtan uca dijital platforma taşınması yönetimi, kurum markalaşması planlarının oluşturulması ve hayata geçirilmesinin liderliğini üstlendi. 2012 senesinde Doğru Avrupa Liderlik Gelişimi görevi ile UniCredit Liderlik Gelişim Direktörü olarak Viyana’da 10 ülkeden sorumlu olarak çalıştı. Bu göreviyle birlikte liderlik gelişimi, eğitim ve gelişim, insan ve kültür süreçlerinin gelişimi, kurum markalaşması alanlarında deneyim projelerine başarıyla liderlik etti. 2015 senesinden bu yana Çevik İnsan Yönetimi ve Gelişimi Danışmanlığı yapan Mine Yücesoy Dirancı, 2 Kasım 2020 tarihinden beri Rem People’a İnsan ve Kültür Başkanı olarak çalışıyor.

Dirancı, AIESEC ve Turkish Women International Network üyesidir. İstanbul’da yaşamaktadır.

Website