TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Nazan Özgür

Nazan Özgür

Nazan Özgür, 1989 yılında Bulgaristan’dan zorunlu göçle Bursa’ya gelen ailesinin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi – İngilizce İşletme eğitimi için geldiği İstanbul’da öğrencilik yıllarını satıştan, finans ve insan kaynaklarına farklı departmanlarda stajlar yaparak geçirdi.

Üniversitenin son yılında Yıldız Holding Kurumsal İletişim’de yaptığı staj, mezun olduğunda ilk resmi iş teklifini de getirdi ve 6 yıllık Kurumsal İletişim macerası böylece başlamış oldu.

2016 yılında, sadece 3 aylık bir ara için geldiği Londra’da, yine bir Yıldız Holding şirketi olan pladis Global’de kısa dönemli bir proje için aldığı iş teklifiyle Londra’da kalma kararı aldı. Şirketlerin ‘insan’ kısmına daha yakın olma arzusuyla 2017’de pladis bünyesindeki bir açık pozisyona başvurarak kariyerini Kurumsal İletişim’den İnsan Kaynakları alanına çevirdi. Aynı yıl Londra’da CIPD – İnsan Kaynakları Yönetimi Seviye 5 kalifikasyonunu aldı.

Çevik Çalışma (Agile) Modelinin çalışan deneyimini merkeze koyan süreçler tasarlamada yaratabileceği fırsatları öğrenmek için çıktığı eğitim yolculuğunu Agile HR Practitioner sertifikasıyla tamamladı.

6 yıldır Londra’da yaşamakta olan Nazan, Kurumsal İletişim Yöneticiliği, İK Projeler Müdürü görevlerinden sonra şuan Global Yetenek Yöneticisi olarak görevini sürdürüyor. İngiltere’de dezavantajlı gruplardan gelen gençlere dokunan CIPD – Steps Ahead ve Inspiring the Future programlarında mentorluk yapıyor ve boş zamanlarında amatör bir kulüpte voleybol oynuyor.

Website