TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

Her yıl binlerce genci ilham dolu konuşmacılar ve şirketlerle buluşturan TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü 1 Mart 2020’de gerçeklecek.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Nazlı Ersen

Nazlı Ersen

Nazli Ersen 17 yaşında Izmir Tevfik Fikret lisesinden mezun olduktan sonra Amerika’ya taşınarak Lawrence, Kansas’ta lisans derecesi olarak Fransızca okudu ve 8 ayını değişim öğrencisi olarak Fransa’da geçirdi. 2006 yılında New York’a taşındı ve burada Columbia Üniversitesi’nde Finans bölümünden mezun oldu. Ardından NYU’da İK Yönetimi, Organizasyonel Etkililik üzerine MS yüksek lisansını tamamladı. Nazlı, farklı endüstriyel kollarda Global Insan kaynakları lideri olarak çalışmış ve business stratejilerinin transformasyon süreçlerinde insan ve kültür departmanı altında değişik alanlarda gorev almıştır. O, insanların sadece sürekli bir gelişim halindeyken tam potansiyellerinin farkına varabileceğine inanır.

BlinkMinds’ın Kurucusu ve Executive Direktörü Nazlı, kar amaclamayan bir ana kuruluş olarak kurduğu bu şirketi ile kuruluşlar, okullar ve bireyler için en iyi benzersiz ve güçlü kohort öğrenme deneyimlerini sunarak dünyadaki insanların mutlu ve güçlü hissettirecek doğru yolu bulmayı vaat ediyor.

BlinkMinds insanları kendi farkındalıklarını keşfetmeleri, hayatlarında/kariyerlerinde mutluluğu bulmaları için akıl, ruh ve beden sağlıklarını korumaları konusunda etkin kılar. Şirketlere başarılı bir gelecek için önderlik eder.

Ersen, sahilde zaman geçirmeyi, siir yazmayı çok sevip ilham alır. Dünya insaninin gelişimi icin yeni şeyler ortaya çıkarmayı sever. En çok ilham aldığı insanlardan birisi, O’na her zaman her günün içinde yeni bir şeyler öğrenmek için fırsatlar olduğunu ve hayal kurmanın hayatımıza bir amaç kazandırdığını hatırlatan Oğlu’dur. İnsanların gerçek amaçlarından feyz aldığı ve başarılı olmak için hayatlarını tanımladığı bir dünya için mücadele verir.

Website